Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pohár ČVS, Kutná Hora


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 7. 2012 - 8. 7. 2012
Pro nízký počet přihlášených dvojic se tento turnaj odehraje jako jednodenní. Nasazené páry č.1 – 8. mohou začínat své zápasy již od 9,00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 20.00 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 20.00
2 Viktor Pak 18.00 Petr Sedláček 18.00
3 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Tomáš Váňa 16.00
4 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 14.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
5 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00 Tomáš Hakl 12.00
6 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00 Tomáš German TJ Zákupy, z.s. 12.00
7 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00
8 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 10.00
9 Martin David Kladno volejbal cz 8.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
10 Michal Palas Beach Service club z.s. 8.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 8.00
11 Adam Kočík Volejbal Praga, z. s. 8.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 8.00
12 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 8.00
13 Tomáš Božek START B6, z.s. 6.00 Petr Nezdařil Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 6.00
14 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00 Radim Hanuš TJ Energetik Chvaletice z.s. 6.00
15 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 6.00
16 Matúš Varga Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018