ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Beach Service ŽENY 5. kolo (15ABV)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Plzeňský kraj: Ženy
žebříček pro propsání bodů: ABV - ženy
10. 4. 2022

Zimní pohár Beach Service ŽENY – Plzeň 10.4.2022

 

Přihlašování na turnaj přes VIS.

Kapacita: 24 dvojic

Uzávěrka přihlášek: Středa 6.4. 23:59.

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 5 dvojic.

Nasazení dle Hracího řádu ABV.

Startovné: 300,-/os.

Prezence dvojic do: 8:40.

Start prvních zápasů: 9:00.

Místo konání: TJ Sokol Letná, Republikánská 22, 312 00, Plzeň

Herní systém: Skupiny, play-off.

Míče: Gala Smash Plus 6

Hlavní organizátor turnaje: Jan Pešek, +420725234951, plzen@beachservice.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 25.00 15.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 25.00 15.00
2 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50 13.50 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50 13.50
3 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 12.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00 12.00
4 Šárka Pavelková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 17.50 10.50 Gabriela Příhodová Beach Service club z.s. 17.50 10.50
5 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 15.00 9.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 15.00 9.00
6 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 15.00 9.00 Barbora Bobková 15.00 9.00
7 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 12.50 7.50 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.50 7.50
8 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.50 7.50 Natálie Ratajová Beach Service club z.s. 12.50 7.50
9 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 10.00 6.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 10.00 6.00
© ČVS 2015-2018