Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga U20 6. kolo / Strahov (15ABV)


kategorie: Chlapci U20
19. 2. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 200.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 200.00
2 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 196.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 196.00
3 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 192.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 192.00
4 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 188.00 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 188.00
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 184.00 David Westphal Beachclub Strahov, z.s. 184.00
6 Akos Veress HUN 180.00 Boldizsar Borbely HUN 180.00
7 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 176.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 176.00
9 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
9 Bence Tari HUN 168.00 Lukas Niemeier HUN 168.00
10 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 164.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 164.00
10 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 164.00 David Šimůnek Beachpoint z. s. 164.00
11 Marek Pohl Beach Service club z.s. 160.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 160.00
11 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Adam Havlíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
11 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 160.00
11 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 160.00 Šimon Tůma Prague beach team, z.s. 160.00
11 Lukáš Olšanský Beachklub Ládví z.s. 160.00 Matěj Muzikant Beachklub Ládví z.s. 160.00
17 Antonín Marek Beach Service club z.s. 136.00 Martin Koupšet Beach Service club z.s. 136.00
17 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00 Filip Hrehovčík Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00
17 Adam Konrád Beachclub Strahov, z.s. 136.00 Filip Šplíchal Beachclub Strahov, z.s. 136.00
17 Iván Péli HUN 136.00 Dániel Polgár HUN 136.00
19 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 128.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 128.00
© ČVS 2015-2018