Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Muži 6. kolo / PBT (15ABV)


kategorie: Muži
20. 2. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 200.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 200.00
2 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 196.00
3 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 192.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 192.00
4 David Svrček BeachPunk Team z.s. 188.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 188.00
5 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00
5 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 184.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 184.00
7 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 176.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 176.00
7 Matěj Kollár SVK 176.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 176.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 168.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 168.00
11 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 160.00
11 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 160.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 160.00
13 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 152.00 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 152.00
13 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
15 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 144.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 144.00
15 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 144.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 144.00
101 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 168.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 168.00
102 Ondrej Spisiak SVK 164.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 164.00
103 Ioannis Spyroglou GRE 160.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 160.00
104 Viktor Kadeřábek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 156.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 156.00
105 Filip Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 Michal Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00
106 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 148.00 Jonáš Ehrenberger Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 148.00
107 Chiheb Ed-Dine Ben Salem Prague beach team, z.s. 144.00 Jan Blaschke Prague beach team, z.s. 144.00
© ČVS 2015-2018