Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Ženy 6. kolo / BVŠP Mikulovka (15ABV)


kategorie: Ženy
27. 2. 2022

UPOZORNĚNÍ 25. 2. 2022:

 
ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ
 
Z organizačních důvodů se turnaj přesouvá z Domyna do druhého areálu BVŠP, a to na Mikulovku (blízko metra C Opatov). Adresa: Mikulova 1594/4, 149 00 Praha 4 
 
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.


Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 196.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 196.00
3 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 192.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 192.00
4 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 184.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 184.00
5 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 184.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 184.00
7 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 176.00 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 176.00
7 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 176.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 176.00
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 168.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 168.00
9 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 168.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 168.00
11 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 160.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 160.00
11 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 152.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 152.00
15 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Kateřina Cvrčková Beachclub Strahov, z.s. 144.00
15 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Adéla Uhrová Beachclub Strahov, z.s. 144.00
101 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 168.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 168.00
102 Linda Francová SK HAMR, z.s. 164.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 164.00
103 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 160.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 160.00
104 Hana Crhová BeachPunk Team z.s. 156.00 Lucie Weberová BeachPunk Team z.s. 156.00
105 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 152.00 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 152.00
105 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 152.00 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 152.00
107 Martina Hrůzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 Aneta Hrášková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00
107 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 144.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 144.00
109 Lucie Kubelková SK HAMR, z.s. 136.00 Veronika Hrušková SK HAMR, z.s. 136.00
110 Ema Jirešová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 132.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 132.00
© ČVS 2015-2018