Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga U20 6. kolo / ABC Braník (15ABV)


kategorie: Dívky U20
20. 2. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00
3 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 192.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 192.00
4 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 188.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 188.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
5 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 184.00 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 184.00
5 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 184.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 184.00
5 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
9 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 168.00 Adéla Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 168.00
10 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 164.00 Marie Kubešová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 164.00
11 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00
12 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 156.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 156.00
14 Kateřina Kopečná Beachklub Ládví z.s. 148.00 Ema Vavřičková Beachklub Ládví z.s. 148.00
15 Daniela Mottlová Prague beach team, z.s. 144.00 Jessika Rusínová Prague beach team, z.s. 144.00
101 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 168.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 168.00
102 Lucie Tillová SK HAMR, z.s. 164.00 Nela Ema Dostálová SK HAMR, z.s. 164.00
103 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Anna Vondroušová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
104 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 156.00 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 156.00
105 Magdaléna Škardová Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Eliška Matasová Beachclub Strahov, z.s. 152.00
105 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
105 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 152.00 Markéta Lakomá Prague beach team, z.s. 152.00
105 Barbora Malivánková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00
109 Žofie Soukupová Prague beach team, z.s. 136.00 Dita Procházková Prague beach team, z.s. 136.00
110 Johana Stibůrková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 132.00 Leona Strnadová Beachpoint z. s. 132.00
111 Sára Holubová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 128.00 Sára Bohunická Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 128.00
111 Adéla Potužníková SK HAMR, z.s. 128.00 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 128.00
113 Ema Jirešová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
114 Kateryna Dobrenka Beachclub Strahov, z.s. 116.00 Alexandra Chytrá Beachclub Strahov, z.s. 116.00
115 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 108.00 Jana Kinclová Prague beach team, z.s. 108.00
116 Ela Musílková Prague beach team, z.s. 104.00 Adéla Kubrová Prague beach team, z.s. 104.00
© ČVS 2015-2018