Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Mucha Sekt Ženy / Brno (15ABV)


kategorie: Ženy
20. 3. 2022

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes eshop do čtvrtek 12:00
  • Dohlášky do pátku 20:00 (kvalifikace v sobotu od 17:00 pro 12 týmů)
  • Žádosti o DK do čtvrtek 12:00
  • Odhlášení do pátku 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře) Propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximalně do naplnění kapacity 1. ligy pokud je otevřená 2. liga týmy jdou automaticky do 2. ligy
  • Minimální počet je 6 týmů
  • Špatně přidělené body námitky nebo nasazení do turnaje do čtvrtka do 12:00. Poté nebudou již akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK
  • Až do odvolání nemohou být přítomni diváci. Během turnaje může být přítomen pouze trenér.
  • Hráči a trenéři musí prokázat bezinfekčnost doložením čestného prohlášení, které najdete u turnaje.

Partnerem turnaje kategorie JMK Ženy je Mucha Sekt.
Registrace týmů v den turnaje je 9:30 - 9:45. Začátek turnaje je 10:00.
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů.
Startovné lze zaplatit přes Eshop eshop.beachacademy.cz/kategorie/turnaje/
300 Kč / hráč
Kontakt na oganizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 100.00 Petra Přerovská VTK Křenovice, z.s. 100.00
2 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 90.00 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 90.00
3 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
4 Alena Vojkůvková Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 72.90 Vladimíra Volcová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.90
5 Iva Frybortová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61 Alena Semorádová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61
6 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61 Michaela Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61
© ČVS 2015-2018