Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Muži 7. kolo / BVŠP - Domyno (15ABV)


kategorie: Muži
27. 3. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 200.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 200.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 196.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 196.00
3 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 192.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 192.00
4 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 188.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 188.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 184.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 184.00
6 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 180.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 180.00
7 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 176.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 176.00
7 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 176.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 176.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 168.00
10 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 164.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 164.00
11 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 160.00
11 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 152.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 152.00
14 Ondrej Spisiak SVK 148.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 148.00
101 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 David Westphal Beachclub Strahov, z.s. 168.00
102 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 164.00 Juraj Kozic SVK 164.00
103 Ioannis Spyroglou GRE 160.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 160.00
104 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 156.00 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 156.00
105 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 152.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 152.00
106 David Adam "SK Prosek Praha" 148.00 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 148.00
107 Matěj Muzikant Beachklub Ládví z.s. 144.00 Lukáš Olšanský Beachklub Ládví z.s. 144.00
© ČVS 2015-2018