Beachliga Muži 7. kolo / BVŠP - Domyno (15ABV)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: Muži
27. 3. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 200.00 15.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 200.00 15.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 196.00 14.70 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 196.00 14.70
3 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 192.00 14.40 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 192.00 14.40
4 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 188.00 14.10 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 188.00 14.10
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 184.00 13.80 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 184.00 13.80
6 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 180.00 13.50 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 180.00 13.50
7 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 176.00 13.20 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 176.00 13.20
7 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 176.00 13.20 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 176.00 13.20
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 168.00 12.60
10 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 164.00 12.30 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 164.00 12.30
11 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 160.00 12.00
11 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00
13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 152.00 11.40 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 152.00 11.40
14 Ondrej Spisiak SVK 148.00 11.10 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 148.00 11.10
101 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00 12.60
102 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 164.00 12.30 Juraj Kozic SVK 164.00 12.30
103 Ioannis Spyroglou GRE 160.00 12.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 160.00 12.00
104 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 156.00 11.70 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 156.00 11.70
105 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 152.00 11.40 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 152.00 11.40
106 David Adam SK PROSEK PRAHA 148.00 11.10 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 148.00 11.10
107 Matěj Muzikant Prague beach team, z.s. 144.00 10.80 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 144.00 10.80
© ČVS 2015-2018