Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Ženy 7. kolo / SK Hamr (15ABV)


kategorie: Ženy
3. 4. 2022


Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 200.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 200.00
2 Katarina Kapralova SVK 196.00 Zuzana Reginová SVK 196.00
3 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 192.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 192.00
4 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 188.00 Barbora Románová SK Start Praha 188.00
5 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 184.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 184.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 184.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 184.00
7 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 176.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 176.00
7 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00
9 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 168.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 168.00
9 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 168.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 168.00
11 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 160.00 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 160.00
11 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 160.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 152.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 152.00
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 152.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 152.00
15 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 144.00
15 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00
101 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 168.00
102 Linda Francová SK HAMR, z.s. 164.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 164.00
103 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 160.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 160.00
104 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.00
105 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 152.00
106 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 148.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 148.00
107 Lucie Kubelková SK HAMR, z.s. 144.00 Veronika Hrušková SK HAMR, z.s. 144.00
108 Sára Holubová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 140.00 Sára Bohunická Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 140.00
© ČVS 2015-2018