Český pohár U20 (oblastní) / Praha (ABC Braník)


kategorie: Dívky U20
7. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: ZDE

----------

Kvalifikace bude zahájena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 40.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 40.00
2 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00
3 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 16.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 16.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 16.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 16.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Aneta Jásenská TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Adéla Hodková TJ ABC Braník, z.s. 16.00
13 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
13 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 12.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 8.00 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 8.00
17 Jolana Schröffelová TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Nikol Jakoušová TJ ABC Braník, z.s. 8.00
20 Kateryna Dobrenka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Alexandra Chytrá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018