Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (oblastní) / Praha (ABC Braník)


kategorie: Dívky U20
7. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: ZDE

----------

Kvalifikace bude zahájena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 40.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 40.00
2 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00
3 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 24.00
5 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 16.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 16.00
9 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 16.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 16.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 16.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Aneta Jásenská TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Adéla Hodková TJ ABC Braník, z.s. 16.00
13 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
13 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 12.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 8.00 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 8.00
17 Jolana Schröffelová TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Nikol Jakoušová TJ ABC Braník, z.s. 8.00
20 Kateryna Dobrenka Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Alexandra Chytrá Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018