Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (oblastní) / Liberec


kategorie: Dívky U20
15. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------

"Přednostní" přihlášky dvojího startu (na druhý turnaj v překryvu) jsou možné od pondělí 20:00 do úterý 20:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 40.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 40.00
2 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 32.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 32.00
4 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 28.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 28.00
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00
5 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 24.00
5 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 24.00 Dita Procházková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Kateřina Cihlářová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 16.00 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 16.00
9 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 16.00 Markéta Lakomá Prague beach team, z.s. 16.00
13 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Sára Holubová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Sára Bohunická Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
13 Kristýna Sýkorová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Anna Kadlecová Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 12.00
13 Ela Musílková Prague beach team, z.s. 12.00 Adéla Kubrová Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018