Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (oblastní) / Karlovy Vary


kategorie: Dívky U20
22. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------

Poznámka 19. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 40.00
2 Tereza Novotná S V B C, z.s. 36.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 36.00
3 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 32.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 28.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 28.00
5 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
5 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 24.00
5 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 24.00 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 24.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 16.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 16.00
9 Barbora Chalušová Beach Service club z.s. 16.00 Adéla Vávrová Beach Service club z.s. 16.00
9 Veronika Mokrá Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 16.00 Andrea Dučinská Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 16.00
9 Kateřina Říhová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 16.00 Monika Brodilová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 16.00
13 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 12.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00
13 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018