Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Ládví)


kategorie: Dívky U20
28. 5. 2022 - 29. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Poznámka 25.4.

Kvalifikace začíná ve 14:00

Poznámka 24.5. 2022

Kvalifikace rozšířena pro 18 týmů. Hrací systém Q18-skup-KO. Hraje se až na 6 hracích kurtech.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 42.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00
5 Tereza Novotná S V B C, z.s. 36.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 36.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 30.00
7 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 30.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 30.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
9 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 24.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 24.00
9 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 18.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 18.00 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 18.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00
17 Amálie Ebertová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Agáta Dušková Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00
17 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Johana Stibůrková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Marie Westphalová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 6.00 Natálie Štolfová Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 6.00
25 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 6.00 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 6.00
25 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 6.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 6.00
25 Barbora Márová S V B C, z.s. 6.00 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
25 Sára Holubová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00 Sára Bohunická Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
25 Beáta Najbrtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 6.00 Valerie Brychtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 6.00
31 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
31 Markéta Lakomá Prague beach team, z.s. 3.00 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 3.00
31 Viktorie Vyletová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Adéla Uhrová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
31 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 3.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 3.00
31 Ela Musílková Prague beach team, z.s. 3.00 Adéla Kubrová Prague beach team, z.s. 3.00
31 Simona Houdková Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Johana Zápotocká Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018