Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Domyno)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
4. 6. 2022 - 5. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

------------------------

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 42.00
5 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 36.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 36.00
7 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00
9 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 24.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 24.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Sabina Matoušková START B6, z.s. 24.00
9 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00
13 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00
13 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00
13 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Susanna Faganello Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 12.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Zuzana Zádrapová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
17 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00
17 Šárka Janočková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 6.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 6.00
25 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 6.00 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 6.00
25 Caroline Marie Lloyd Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Stela Heřmanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
25 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 6.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 6.00
31 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 3.00 Dita Procházková Prague beach team, z.s. 3.00
31 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 3.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
31 Anna Šonková Beach Service club z.s. 3.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 3.00
31 Sofie Bozsokiová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
© ČVS 2015-2018