Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Český pohár U20 (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Dívky U20
11. 6. 2022 - 12. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------------------------------

Poznamka 9. 6.:

Kvalfikace bude zahajena v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 54.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 54.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 36.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00
5 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00
9 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kateřina Říhová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 18.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00
13 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00
13 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Mokrá Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00 Andrea Dučinská Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00
17 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 12.00 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 12.00
17 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Susanna Faganello Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Emma Švecová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Kristýna Paříková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Taya Shapovalova UKR 12.00 Tereza Vacková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
25 Hana Zapfová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Bára Vágnerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
25 Eliška Kittrichová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Klára Hypšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Lenka Benešová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Natálie Matějčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
© ČVS 2015-2018