Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (celostátní)


kategorie: Dívky U20
18. 6. 2022 - 19. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

----------------------------------------

Poznámka 16.6. 2022

Systém kvalifikace Q8-2KO

 

Poznámka 15. 6.:

Začátek kvalifikace bude v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 48.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 48.00
4 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 42.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 42.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Kateřina Říhová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00
7 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 30.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 30.00
7 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 24.00
9 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adéla Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00
13 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Kateřina Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Zuzana Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00
17 Gabriela Pelcová START B6, z.s. 12.00 Mia Vrbová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Beáta Najbrtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00 Valerie Brychtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00
17 Lea Mífková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sofie Schramková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Barbora Jansíková Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00 Zuzana Henzlová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00
17 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018