Český pohár U20 (celostátní) / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
18. 6. 2022 - 19. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

----------------------------------------

Poznámka 16.6. 2022

Systém kvalifikace Q8-2KO

 

Poznámka 15. 6.:

Začátek kvalifikace bude v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Sabina Matoušková START B6, z.s. 54.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 48.00
4 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 42.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Kateřina Říhová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00
7 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 30.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 30.00
7 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 24.00
9 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 24.00
9 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00
13 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Kateřina Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Zuzana Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00
17 Gabriela Pelcová START B6, z.s. 12.00 Mia Vrbová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Beáta Najbrtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00 Valerie Brychtová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00
17 Lea Mífková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sofie Schramková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Barbora Jansíková Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00 Zuzana Henzlová Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 12.00
17 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018