Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (celostátní) / Brno (Olympia)


kategorie: Dívky U20
25. 6. 2022 - 26. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-------------------

Poznamka 22. 6.:

Kvalifikace bude zahajena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 42.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 42.00
5 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Kateřina Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Zuzana Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Kristýna Sýkorová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Sára Bohunická Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Sára Holubová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
13 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 18.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 18.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Lea Mífková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Nela Vašinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Anika Dundáčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Klára Lovecká BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Viktorie Dostálová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Beáta Chytková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Gabriela Pelcová START B6, z.s. 12.00 Veronika Rudická START B6, z.s. 12.00
17 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Žofie Heroutová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Adéla Navrátilová START B6, z.s. 12.00 Anna Křehlíková START B6, z.s. 12.00
25 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
0 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
© ČVS 2015-2018