Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
16. 7. 2022 - 17. 7. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 48.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 48.00
4 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 30.00
9 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 24.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 24.00
13 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 18.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 18.00
13 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 18.00
13 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00
17 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.00
17 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
17 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Markéta Entlicherová 12.00
17 Justýna Nováková VK Dukla Liberec 12.00 Joséfina Smolková VK Dukla Liberec 12.00
17 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Leona Strnadová Beachpoint z. s. 12.00
17 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
25 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Julie Kuncová TJ Sokol Jehnice, z.s. 6.00
25 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Stela Heřmanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018