ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR do 20 let / Opava


kategorie: U20 ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 ženy
6. 8. 2022 - 7. 8. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 90.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 90.00
3 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 70.00
5 Tereza Novotná S V B C, z.s. 60.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 60.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 60.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00
7 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 50.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 50.00
7 Lenka Veselá S V B C, z.s. 50.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 50.00
9 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 40.00
9 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 40.00
9 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 40.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 30.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 30.00
13 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Sabina Matoušková START B6, z.s. 30.00
13 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 30.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018