Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár U20 (celostátní)


kategorie: Chlapci U20
22. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

----------

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 54.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 54.00
3 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 48.00
4 David Bryknar VK Dukla Liberec 42.00 Štěpán Svoboda VK Dukla Liberec 42.00
5 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Martin Schuma Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jan Petera Prague beach team, z.s. 36.00 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 36.00
5 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Karel Tušek Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Šimon Tůma Prague beach team, z.s. 24.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 24.00
9 Václav Pantůček START B6, z.s. 24.00 Martin Šimko START B6, z.s. 24.00
9 Vojtěch Bien Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 24.00 Pavel Dutka Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 24.00
9 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 24.00 Martin Červinka SK Volejbal Kolín, z.s. 24.00
13 Gabriel Hossain Prague beach team, z.s. 18.00 Martin Bizzuto VK Lvi Praha, z.s. 18.00
13 Tibor Chodníček START B6, z.s. 18.00 Ondřej Michálek START B6, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018