Letní pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
21. 5. 2022 - 22. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------

Poznámka 20.5. 2022

Úprava hracího míče Gala Smash Pro

Poznámka 18. 5.:
Kvalifikace začne ve 14:00 a hraje se na 3 kurtech.

Prosíme týmy, které nehrají první kolo, aby dorazily na začátek kvalifikace a odpískaly první utkání. Posléze už bude pískat vždy poraženy tým.

Poznamka 17. 5.:

Po dohode s poradatelem je kapacita kvalifikace navysena na 24 tymu. Hrat se bude systemem Q24-KO o 9 postupovych mist.

 

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00
5 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00 Martin Chevalier Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
5 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
7 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
7 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
9 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 16.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 16.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.00
13 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
13 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 8.00
17 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 8.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 8.00
17 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 8.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 8.00
17 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 8.00 Jakub Tesárek Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00
17 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Josef Jeřicha TJ Orion Praha, z.s. 8.00
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
25 Ondřej Budík Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 4.00 Juraj Kozic SVK 4.00
25 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 4.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 4.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
25 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 4.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
25 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.00
25 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00
25 Šimon Priadka SVK 4.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 4.00
25 Adam Votoček Beach Service club z.s. 4.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 4.00
25 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Ioannis Spyroglou GRE 4.00
25 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 4.00 Pavel Koukal VK Brno, z.s. 4.00
28 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 0.50 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 0.50
© ČVS 2015-2018