ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
14. 5. 2022 - 15. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

---------------------------------------

"Přednostní" přihlášky dvojího startu (na druhý turnaj v překryvu) jsou možné od pondělí 20:00 do úterý 20:00.

 Poznámka 12.5. 2022

Model kvalifikace: Q7 pro 4 týmy o 3 postupová místa.

Začátek kvalifikace od 17:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 40.00
2 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00
3 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 32.00
4 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
5 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00
7 Martin Chevalier Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 20.00
7 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 20.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 20.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 16.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00
9 Michal Borski Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s. 16.00 Josef Drozd Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 16.00
13 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00
13 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 12.00 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 12.00
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 12.00 Adam Vítámvás VK Brno, z.s. 12.00
17 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 8.00 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 8.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 8.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 8.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 8.00
17 David Svrček BeachPunk Team z.s. 8.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 8.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 8.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00
17 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 8.00 Daniel Waclaw VK Brno, z.s. 8.00
25 Filip Joza VK Brno, z.s. 4.00 Lukáš Konečný Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.00
© ČVS 2015-2018