Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Braník)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
4. 6. 2022 - 5. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------

Poznámka 3. 6.:

Kvalifikace je zrušena.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 40.00
2 Ivo Hulpach SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 36.00 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 32.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 32.00
4 David Svrček BeachPunk Team z.s. 28.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 28.00
5 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 24.00
5 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
7 Lukáš Brilla SVK 20.00 Boris Velička SVK 20.00
7 Jakub Bartůněk 20.00 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Ioannis Spyroglou GRE 16.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Teodor Richard Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 16.00 Jakub Tesárek Blue Volley Ostrava, z.s. 16.00
13 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Šimon Priadka SVK 12.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 12.00
13 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 12.00 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 12.00
13 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 12.00 Michal Jaroš Volejbalové sdružení Drásov 12.00
17 Tomáš Cafourek TJ Sokol Řepy, z.s. 8.00 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 8.00
17 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 8.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 8.00
17 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 8.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 8.00
17 Matouš Lank SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00 František Karel Dolejší SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00
17 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 8.00
17 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 8.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018