Český pohár 2* / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
4. 6. 2022 - 5. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 81.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 81.00
3 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
4 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 63.00
5 Jarosław Lech POL 54.00 Sebastian Kaczmarek POL 54.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 54.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 54.00
5 Leo Williams RSA 54.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 54.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 54.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 36.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 36.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00
9 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
17 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 18.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
17 Jan Beran Beach Service club z.s. 18.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
17 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 18.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 18.00
17 Martin Chevalier Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
25 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 9.00
25 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 9.00
25 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 9.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 9.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 9.00
25 Oliver Kheil Sport club K3 z.s. 9.00 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 9.00 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 9.00
25 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 9.00 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018