Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 3* / Praha (Koráb)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
30. 7. 2022 - 31. 7. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 120.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
2 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 108.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 108.00
3 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 84.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 72.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Felix Friedl AUT 72.00
7 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 60.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 60.00
7 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 60.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 60.00
9 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 48.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 48.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
13 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 36.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 36.00
13 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 36.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 36.00
17 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 24.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 24.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
17 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 24.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 24.00
25 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00
25 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
25 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
28 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 6.00
28 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Předota Prague beach team, z.s. 6.00
28 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00
28 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 6.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 6.00
28 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 6.00 Jakub Tesárek Blue Volley Ostrava, z.s. 6.00
28 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 6.00 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 6.00
28 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jakub Bartůněk 6.00
28 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018