Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

WITZENMANN Beach Open Český pohár 3*


kategorie: Muži
18. 6. 2022 - 19. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------

Poznámka 15. 6.:

Kvalifikace turnaje mužů v Opavě bude v pátek 17.6. od 15,00 hodin. Hrát se bude na 4 hracích kurtech.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 96.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 96.00
4 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 84.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 84.00
5 Luboš Nemec SVK 72.00 Marek Jány SVK 72.00
5 Robert Kufa Beach Service club z.s. 72.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 72.00
5 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 72.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 72.00
5 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 72.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Tomer Hadar ISR 48.00 Idan Katriel ISR 48.00
9 Leo Williams RSA 48.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 48.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 48.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 48.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 48.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 48.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 48.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 24.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00
17 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00
17 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
17 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 24.00
25 David Westphal Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
25 David Svrček BeachPunk Team z.s. 12.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
25 Ondřej Poloch Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
25 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00
25 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 12.00
25 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 12.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
33 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 6.00
33 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.00
33 Michal Borski Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 6.00 Josef Drozd Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 6.00
36 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 1.50 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 1.50
36 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 1.50 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018