Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

WITZENMANN Beach Open Český pohár 3* / Opava


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
18. 6. 2022 - 19. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------

Poznámka 15. 6.:

Kvalifikace turnaje mužů v Opavě bude v pátek 17.6. od 15,00 hodin. Hrát se bude na 4 hracích kurtech.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 96.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 96.00
4 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 84.00
5 Luboš Nemec SVK 72.00 Marek Jány SVK 72.00
5 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 72.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 72.00
5 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 72.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Tomer Hadar ISR 48.00 Idan Katriel ISR 48.00
9 Leo Williams RSA 48.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 48.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 48.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 48.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 48.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 48.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 48.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 24.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00
17 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
17 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
25 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
25 David Svrček BeachPunk Team z.s. 12.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Ondřej Poloch VK Ostrava, s.r.o. 12.00 Tadeáš Lex VK Ostrava, s.r.o. 12.00
25 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
25 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
25 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 12.00
25 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 12.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
33 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 6.00
33 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.00
33 Michal Borski Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s. 6.00 Josef Drozd Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 6.00
36 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 1.50 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 1.50
36 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 1.50 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018