Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Český pohár 3* / Chodov u K. Varů


kategorie: Muži
25. 6. 2022 - 26. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

--------------

Poznámka 22. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 120.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 120.00
2 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 96.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 96.00
4 Filip Habr Kladno volejbal cz 84.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 72.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 72.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
7 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 60.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
7 Leo Williams ZAF 60.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 60.00
9 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 48.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 48.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 48.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 48.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 48.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 48.00
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 36.00
13 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 David Westphal Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 36.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Michal Roháček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 24.00
17 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 24.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00
17 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
25 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
25 Jan Beran Beach Service club z.s. 12.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 12.00
25 Matouš Lank SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 12.00 František Karel Dolejší SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018