Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pohár ČVS, Brno


kategorie: Ženy
18. 8. 2012 - 19. 8. 2012
Turnaj se mění na jednodenní - prezentace všech týmů v 8.30!!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 0 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 0
1 Veronika Nucová 20.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
2 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
3 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 16.00
4 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 14.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00
5 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00
6 Pavla Rozkydálková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
7 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 10.00 Iva Kalusková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
8 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00 Lucie Vítková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 10.00
9 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00 Tereza Jiroušková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00
10 Silvia Poszmiková SVK 8.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.00
11 Alena Pecháčková 8.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 8.00
12 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Magda Herudková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
13 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 6.00 Žaneta Kalmárová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
14 Simona Valášková 6.00 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 6.00
15 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 6.00 Eva Zajíčková 6.00
16 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 112.50 Regina Pánková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0.00
© ČVS 2015-2018