UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Jihlava


kategorie: Muži
19. 8. 2022 - 21. 8. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------------------

Z důvodu výskytu silničních uzavírek ve městě žádáme všechny účastníky o seznámení se s aktuální situací a přizpůsobení času příjezdu do areálu.

Poznámky 18. 8. 2022:

Oprava harmonogramu - v pátek budou odehrána utkání č. 1 - 8 a 13 - 16. Uktání č. 9 - 12 budou na programu v sobotu.

Prosíme všechny účastníky turnaje, aby před svým prvním utkáním navštívili beachvolejbalový areál Aquapark Vodní ráj Jihlava, kde proběhne registrace do turnaje. V tomto areálu se zároveň nachází šatny a rozcvičovací kurt. Převoz mezi areálem a kurtem na Masarykově náměstí bude všem účastníkům MČR zajištěn ze strany organizátora.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
2 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 63.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 63.00
3 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 56.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 56.00
4 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 49.00 Martin Douda Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 49.00
5 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 42.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 42.00
5 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00
7 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 35.00
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 35.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 35.00
9 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 28.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 28.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 28.00
9 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 28.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 28.00
9 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
13 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 21.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 21.00
13 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 21.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 21.00
13 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 21.00 Jan Petera Prague beach team, z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018