SokolGym Český pohár 2* / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
11. 6. 2022 - 12. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-----------------------------------

Poznámka 7. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
4 Marcin Ociepski POL 63.00 Michal Kadziola POL 63.00
5 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 54.00
7 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 45.00
7 Luboš Nemec SVK 45.00 Marek Jány SVK 45.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 36.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 36.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 27.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
13 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 27.00
13 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 27.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 27.00
13 Filip Habr Kladno volejbal cz 27.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 27.00
17 Jaroslaw Lech POL 18.00 Sebastian Kaczmarek POL 18.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 18.00
17 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šťastný Prague beach team, z.s. 18.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
17 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 18.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Michal Roháček Kladno volejbal cz 18.00
25 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 9.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 9.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00
27 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 4.50 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 4.50
27 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50
27 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 4.50 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50
27 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.50 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.50
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.50
27 David Svrček BeachPunk Team z.s. 4.50 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.50
27 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 4.50 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 4.50
27 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 4.50 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 4.50
© ČVS 2015-2018