Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

SokolGym Český pohár 2* / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Muži
11. 6. 2022 - 12. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-----------------------------------

Poznámka 7. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
4 Marcin Ociepski POL 63.00 Michal Kadziola POL 63.00
5 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 54.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00
5 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 54.00
7 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 45.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 45.00
7 Luboš Nemec SVK 45.00 Marek Jány SVK 45.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 36.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 36.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 27.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
13 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
13 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 27.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 27.00
13 Filip Habr Kladno volejbal cz 27.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 27.00
17 Jaroslaw Lech POL 18.00 Sebastian Kaczmarek POL 18.00
17 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 18.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 18.00
17 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 18.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Michal Roháček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 18.00
25 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 9.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 9.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00
27 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 4.50 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 4.50
27 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 4.50 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 4.50
27 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 4.50 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 4.50
27 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.50 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.50
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.50
27 David Svrček BeachPunk Team z.s. 4.50 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.50
27 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 4.50 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 4.50
27 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 4.50 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 4.50
© ČVS 2015-2018