Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Kadetský pohár U18 (oblastní)


kategorie: Dívky U18
18. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 32.00 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 28.00 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 28.00
5 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 24.00
5 Aneta Jásenská TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Adéla Hodková TJ ABC Braník, z.s. 24.00
5 Tereza Studená Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00
5 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 24.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Nikol Jakoušová TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Jolana Schröffelová TJ ABC Braník, z.s. 16.00
9 Barbora Kejnovská SK HAMR, z.s. 16.00 Linda Havrdová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Barbora Márová S V B C, z.s. 16.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 16.00
9 Ema Šebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Nikola Rydvalová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
13 Sára Císařová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 12.00
13 Johana Zápotocká Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Bára Cénková SK HAMR, z.s. 8.00 Adéla Kulíková SK HAMR, z.s. 8.00
17 Jessika Rusínová Prague beach team, z.s. 8.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Nela Ema Dostálová SK HAMR, z.s. 8.00 Adéla Borovičková SK HAMR, z.s. 8.00
20 Sofie Piechová Volejbal Červený Kostelec, z.s. 4.00 Nela Bořková Volejbal Červený Kostelec, z.s. 4.00
20 Kristýna Hamplová Beach Service club z.s. 4.00 Eliška Pešková Beach Service club z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018