Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Kadetský pohár U18 (oblastní)


kategorie: Dívky U18
18. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Justýna Nováková VK Dukla Liberec 40.00 Viktorie Dvořáková VK Dukla Liberec 40.00
2 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 36.00 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 36.00
3 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 32.00 Ema Zedníková Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00
4 Jana Papežová Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 28.00 Kristýna Brožová Beachwell Pelhřimov 28.00
5 Tereza Votavová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 24.00 Anna Kalinová Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 24.00
5 Tereza Bedravová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Barbora Petrželová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Marie Westphalová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Natálie Štolfová Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 24.00
5 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Kristýna Sýkorová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00 Anna Kadlecová Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 16.00
9 Viktorie Dostálová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Barbora Dostalíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 16.00
9 Klára Hypšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Magdaléna Bízková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
13 Amálie Hupková Beachwell Pelhřimov 12.00 Kristýna Šmídová Beachwell Pelhřimov 12.00
13 Aneta Zápotočná Beachwell Pelhřimov 12.00 Tereza Žáčková Orel jednota Červená Řečice 12.00
13 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Eliška Kittrichová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eva Sekyrová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
0 Kateřina Picková Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0 Petra Pospíchalová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0
0 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0 Lucie Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0
0 Eliška Vorálková Beachklub Ládví z.s. 0 Nikola Kmochová Beachklub Ládví z.s. 0
© ČVS 2015-2018