Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár 1*


kategorie: Ženy
28. 5. 2022 - 29. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ievgeniia Baieva UKR 70.00 Valentyna Davidova UKR 70.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 56.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 49.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 49.00
5 Kristína Harmanová SVK 42.00 Eva Eleková SVK 42.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 42.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 42.00
7 Jana Šimanicová SVK 35.00 Barbora Tokošová SVK 35.00
7 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 35.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.00
9 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Zuzana Reginová SVK 28.00 Katarina Kapralova SVK 28.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 21.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 21.00
13 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 21.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 21.00
13 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 21.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 21.00
17 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 14.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 14.00
17 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 14.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 14.00
17 Johana Zápotocká Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Simona Houdková Beachclub Strahov, z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018