Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
28. 5. 2022 - 29. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ievgeniia Baieva UKR 70.00 Valentyna Davidova UKR 70.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 56.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 49.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 49.00
5 Kristína Harmanová SVK 42.00 Eva Eleková SVK 42.00
5 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 42.00
7 Jana Šimanicová SVK 35.00 Barbora Tokošová SVK 35.00
7 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 35.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.00
9 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Zuzana Reginová SVK 28.00 Katarina Kapralova SVK 28.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
13 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 21.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 21.00 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 21.00
13 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 21.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 21.00
13 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 21.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 21.00
17 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 14.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14.00
17 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 14.00
17 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 14.00
17 Kristýna Měkotová 14.00 Barbora Cihelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 14.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 14.00
17 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Simona Houdková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018