Opava Beach Open Český pohár 3* / Opava


kategorie: Ženy
4. 6. 2022 - 5. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-------------------------

Poznámka 2. 6.:

Hracími míči budou Gala Smash Pro 6 (nový typ).

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anhelina Khmil UKR 120.00 Tetiana Lazarenko UKR 120.00
2 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 108.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Diana Lunina UKR 96.00 Valentyna Davidova UKR 96.00
4 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Ievgeniia Baieva UKR 72.00
5 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 72.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
5 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 72.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 72.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 48.00
9 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 48.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 48.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 48.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
17 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 24.00 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
17 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
17 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 24.00
17 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
25 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 12.00 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
25 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
25 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
25 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Ema Zedníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
25 Lena Oborná Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Aneta Tobiášová TJ OP Prostějov 12.00
25 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 12.00
25 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 12.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 12.00
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Michaela Vohnoutová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018