Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

SokolGym Český pohár 2* / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Ženy
11. 6. 2022 - 12. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLINĚTE ZDE

-----------------------------------

Poznámka 7. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Diana Lunina UKR 81.00 Valentyna Davidova UKR 81.00
3 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 72.00
4 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 63.00 Andrea Štrbová SVK 63.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 54.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
7 Kristína Harmanová SVK 45.00 Ľubica Šipošová SVK 45.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 45.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 45.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 36.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 36.00
9 Jana Šimanicová SVK 36.00 Barbora Tokošová SVK 36.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 36.00
13 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 27.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 27.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00
13 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 27.00
13 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 27.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 18.00 Klára Fomenková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Silvia Poszmiková SVK 18.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Beata Fedorková SVK 18.00
17 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 18.00
17 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 18.00
17 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Simona Houdková Beachclub Strahov, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018