UNIQA Český pohár 3* / Chodov u K. Varů


kategorie: Ženy
25. 6. 2022 - 26. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

--------------

Poznámka 22. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 96.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 96.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 84.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 72.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 72.00
5 Anna Pavelková S V B C, z.s. 72.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 72.00
7 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 60.00
7 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 60.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 48.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 48.00
9 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 48.00
13 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 36.00
13 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 36.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 36.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 36.00
17 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00
17 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
17 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 24.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Michaela Cyrani VK Lvi Praha, z.s. 24.00
25 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00
25 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00
25 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 12.00
25 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
25 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018