Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Český pohár 3* / Chodov u K. Varů


kategorie: Ženy
25. 6. 2022 - 26. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

--------------

Poznámka 22. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 108.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 96.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 96.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 84.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 72.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 72.00
5 Anna Pavelková S V B C, z.s. 72.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 72.00
7 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 60.00
7 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 60.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 48.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 48.00
9 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 48.00
13 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 36.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 36.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 36.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 36.00
17 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00
17 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 24.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 24.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
25 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 12.00
25 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00
25 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Barbora Románová SK Start Praha 12.00
25 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
25 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018