ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Český pohár 3* / Chodov u K. Varů


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
25. 6. 2022 - 26. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

--------------

Poznámka 22. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 96.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 96.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 84.00
5 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 72.00
5 Anna Pavelková S V B C, z.s. 72.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 72.00
7 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 60.00
7 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 60.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 60.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 48.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 48.00
9 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 48.00
13 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 36.00
13 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 36.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 36.00
17 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00
17 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
17 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 24.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00
17 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 24.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
25 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00
25 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00
25 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 12.00
25 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
25 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018