UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Jihlava


kategorie: Ženy
19. 8. 2022 - 21. 8. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------------------

Z důvodu výskytu silničních uzavírek ve městě žádáme všechny účastníky o seznámení se s aktuální situací a přizpůsobení času příjezdu do areálu.

Poznámky 18. 8. 2022:

Oprava harmonogramu - v pátek budou odehrána utkání č. 1 - 8 a 13 - 16. Uktání č. 9 - 12 budou na programu v sobotu.

Prosíme všechny účastníky turnaje, aby před svým prvním utkáním navštívili beachvolejbalový areál Aquapark Vodní ráj Jihlava, kde proběhne registrace do turnaje. V tomto areálu se zároveň nachází šatny a rozcvičovací kurt. Převoz mezi areálem a kurtem na Masarykově náměstí bude všem účastníkům MČR zajištěn ze strany organizátora.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00
2 Anna Pavelková S V B C, z.s. 63.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 63.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 49.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 49.00
5 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 42.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 35.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 35.00
7 Jana Fixová VK Dukla Liberec 35.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 35.00
9 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 28.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 28.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 28.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 28.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 21.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 21.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 21.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 21.00
13 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 21.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 21.00
13 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018