Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Jihlava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 8. 2022 - 21. 8. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------------------

Z důvodu výskytu silničních uzavírek ve městě žádáme všechny účastníky o seznámení se s aktuální situací a přizpůsobení času příjezdu do areálu.

Poznámky 18. 8. 2022:

Oprava harmonogramu - v pátek budou odehrána utkání č. 1 - 8 a 13 - 16. Uktání č. 9 - 12 budou na programu v sobotu.

Prosíme všechny účastníky turnaje, aby před svým prvním utkáním navštívili beachvolejbalový areál Aquapark Vodní ráj Jihlava, kde proběhne registrace do turnaje. V tomto areálu se zároveň nachází šatny a rozcvičovací kurt. Převoz mezi areálem a kurtem na Masarykově náměstí bude všem účastníkům MČR zajištěn ze strany organizátora.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00
2 Anna Pavelková S V B C, z.s. 63.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 63.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 56.00
4 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 49.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 49.00
5 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Sabina Matoušková START B6, z.s. 42.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 35.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 35.00
7 Jana Fixová VK Dukla Liberec 35.00 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 35.00
9 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 28.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 28.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 28.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 28.00
13 Barbora Bobková 21.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 21.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 21.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 21.00
13 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 21.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 21.00
13 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018