Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
14. 5. 2022 - 15. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------------------------------

"Přednostní" přihlášky dvojího startu (na druhý turnaj v překryvu) jsou možné od pondělí 20:00 do úterý 20:00.

 

Poznámka 12.5. 2022

Kvalifikace se nekoná. Všechny týmy hrají hlavní soutěž.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00
3 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 32.00
4 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
7 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 16.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 16.00
13 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 12.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 12.00
13 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Barbora Románová SK Start Praha 12.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 8.00 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00
17 Lena Oborná Volejbal Přerov, z.s. 8.00 Natálie Zemánková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00
17 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 8.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 8.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 8.00 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 8.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 8.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 8.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018