Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
21. 5. 2022 - 22. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

----------

Poznámka 20.5. 2022

Úprava hracího míče Gala Smash Pro

Poznámka 18. 5.:
Kvalifikace začne ve 14:00 a hraje se na 3 kurtech.

Prosíme týmy, které nehrají první kolo, aby dorazily na začátek kvalifikace a odpískaly první utkání. Posléze už bude pískat vždy poraženy tým.

 

Poznámka 19.5. 2022

Kvalifikace se hraje modelem Q16-KO.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Diana Lunina UKR 40.00
2 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Anna Pavelková S V B C, z.s. 32.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 32.00
4 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 16.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 16.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 16.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 16.00
9 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 12.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 12.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00
17 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 8.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 8.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 8.00
17 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 8.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 8.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 8.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 8.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 8.00
17 Tereza Novotná S V B C, z.s. 8.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 8.00
17 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 8.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 8.00
25 Terezie Zatloukalová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 4.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00
25 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 4.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 4.00
27 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2.00 Renata Konopková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 2.00
27 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 2.00
27 Sofie Harazímová TJ ABC Braník, z.s. 2.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2.00
27 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 2.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Klára Dvořáčková VK Prostějov, spolek 2.00 Klára Fomenková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.00
27 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 2.00 Barbora Románová SK Start Praha 2.00
27 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018