ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
28. 5. 2022 - 29. 5. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Tereňová SVK 40.00 Ľubica Šipošová SVK 40.00
2 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 36.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 36.00
3 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 32.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 32.00
4 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
5 Nicole Míková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 24.00 Barbora Šmerdová TJ Slovan Chabařovice, z.s. 24.00
5 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 24.00
7 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Karolína Pavelková Klub rekreačního sportu Uničov, spolek 20.00
7 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 20.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 20.00
9 Sofie Harazímová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 16.00
9 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 16.00 Klára Fomenková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 16.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
13 Lucie Kubelková Prague beach team, z.s. 12.00 Veronika Hrušková 12.00
13 Barbora Bobková 12.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00
13 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Julie Kuncová TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 12.00
17 Johana Slabihoudová 8.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 8.00
17 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 8.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 8.00
17 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 8.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018