Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Karlovy Vary


kategorie: Ženy
11. 6. 2022 - 12. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-----------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00
2 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00
3 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 32.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 32.00
4 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 28.00
5 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 24.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 24.00
5 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 24.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 24.00
7 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 20.00 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 20.00
7 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 20.00 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
9 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 16.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 16.00
9 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 16.00 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 16.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 16.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 16.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 12.00
17 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 8.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 8.00
17 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 8.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018