ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
24. 7. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

-------------------------------------------

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00. Vstupujte hlavní branou plovárny.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 40.00
2 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 24.00
5 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 24.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 24.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 16.00
9 Lena Oborná Volejbal Přerov, z.s. 16.00 Aneta Tobiášová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 16.00
13 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
13 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00 Barbora Bobková 12.00
13 Lívia Orišková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00
17 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 8.00 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00
17 Nela Ema Dostálová SK HAMR, z.s. 8.00 Alžběta Kejnovská SK HAMR, z.s. 8.00
20 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
20 Dominika Veselá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Denisa Veselá TJ Minerva Boskovice 4.00
© ČVS 2015-2018