ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
6. 8. 2022 - 7. 8. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Poznámka 4.8. 2022

Orgánizátor Matouč Hlaváček, matous.hlavacek@gmail.com ,734 242 548

---------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 32.00
4 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 28.00
5 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 24.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 24.00
5 Silvia Poszmiková SVK 24.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 20.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 20.00
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 20.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 20.00
9 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.00
9 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Jana Deylová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 16.00 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 16.00
13 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00
13 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00
13 Lenka Langhammerová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Sofie Harazímová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 8.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 8.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 8.00 Beata Fedorková SVK 8.00
17 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 8.00 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00
17 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 8.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 8.00
25 Anna Preyová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 4.00 Nikol Neckařová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018