Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
10. 9. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 6.9. 2022

Turnaj rozšířen na kapacitu 24 dvojic s kvalifikací v pátek od 16:00.

PÁTEK KVALIFIKACE: až 4 hrací kurty pro 12 dvojic, model Q12-2KO-6P

SOBOTA HLAVNÍ SOUTĚŽ: 5 hracích kurtů, model H24-skup-1KO

 

STK ABV uděluje výjimku z článku 3, odstavce 5 Hracího řádu pro souběžné Letní poháry, které se konají tento víkend 10. - 11. 9. 2022. Pro přihlášky na turnaje "v překryvu" platí pravidla uvedená v článku 4, odst. 5 a 6 Hracího řádu.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Ivana Kaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 28.00
5 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00
5 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 24.00 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 24.00
5 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 24.00 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 16.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 16.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 16.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 16.00
9 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00
9 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 16.00 Klára Klimtová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 16.00
9 Michaela Junová Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 16.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00
17 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 8.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 8.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 8.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 8.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 8.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 8.00 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
25 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00
25 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 4.00 Anna Hladíková Beach Service club z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018