Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

MČR ženy, Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
1. 9. 2012 - 2. 9. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Vorlová 100.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 100.00
2 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 90.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 80.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 80.00
4 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 70.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 70.00
5 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 60.00
6 Andrea Rybová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 60.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
7 Eliška Krejčí 50.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 50.00
8 Hana Třešňáková 50.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00
9 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 40.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 40.00
10 Simona Valášková 40.00 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 40.00
11 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
12 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 40.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 40.00
13 Silvia Poszmiková SVK 30.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 30.00
14 Veronika Forstová 30.00 Gabriela Gergelyová 30.00
15 Tereza Červeňáková 30.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 30.00
16 Regina Pánková SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 135.00
© ČVS 2015-2018