Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Žákovský pohár U16 (celostátní)


kategorie: Dívky U16
19. 6. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE - HLAVNÍ SOUTĚŽ

KLIKNĚTE ZDE-KVALIFIKACE

poznámka 15.6. 2022

Hlavní soutěž rozšířena na 24 týmů. Model H24-U16. Kvalifikace zůstává pro 18 týmů - systém Q18-skup-KO.

Poznámka 13.6. 2022

Kvalifikace rozšířena na 18 týmů - systém Q18-skup-KO. Start kvalifikace dle propozic 11:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Susanna Faganello Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Magdalena Bohmová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Tereza Studená Beach club Harcov - Liberec, z.s. 54.00 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 54.00
3 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Barbora Fialová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Klára Hypšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Ema Šebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Klára Kopřivová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Natálie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
6 Amálie Ebertová Beachklub Ládví z.s. 33.00 Agáta Dušková Beachklub Ládví z.s. 33.00
7 Sára Šolínová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Klára Ojrzynska POL 30.00
8 Tereza Janečková TJ Žichlínek, z.s. 27.00 Anežka Vilčová TJ Žichlínek, z.s. 27.00
9 Tereza Vacková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adéla Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
10 Emily Vladařová Beach Service club z.s. 21.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 21.00
10 Mája Rejchrtová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Tereza Malivánková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
10 Emma Basarabova Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Ema Tomanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 18.00 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 18.00
14 Eliška Kittrichová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Eva Sekyrová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
15 Nela Vašinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Tereza Nachtneblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
16 Lea Mífková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Sofie Schramková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
16 Apolena Šlemrová Prague beach team, z.s. 9.00 Michaela Pražáková Prague beach team, z.s. 9.00
16 Nela Kinterová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Eliška Rauchertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
19 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
19 Tea Sofia Pírová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Beáta Chytková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
19 Magdalena Kittrichová Prague beach team, z.s. 6.00 Sofie Varyšová Prague beach team, z.s. 6.00
19 Emma Štěpánková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Eliška Rybínová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
19 Tereza Hájková Beachpoint z. s. 6.00 Tereza Kozáková Beachpoint z. s. 6.00
19 Nela Radilová SK HAMR, z.s. 6.00 Laura Bubnová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Tereza Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3.00 Jana Moravcová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3.00
25 Karolína Priknerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Karolína Stočesová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
25 Lucie Mikšovská Prague beach team, z.s. 3.00 Mariana Tomanová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00
30 Sofia Weyskrabová Beachpoint z. s. 1.50 Anna Burianová Beachpoint z. s. 1.50
30 Natálie Žáková Beachpoint z. s. 1.50 Kateřina Sedláčková Beachpoint z. s. 1.50
30 Amélie Nováková Beachpoint z. s. 1.50 Viktorie Klemová Beachpoint z. s. 1.50
30 Ela Musílková Prague beach team, z.s. 1.50 Pavla Suková Prague beach team, z.s. 1.50
30 Eliška Walterová Beach Service club z.s. 1.50 Eliška Ogboi Beach Service club z.s. 1.50
30 Kristýna Hamplová Beach Service club z.s. 1.50 Alžběta Jelínková Beach Service club z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018